Magdalena Wiśniewska

Kancelaria Radcy Prawnego Dzierżoniów

Założycielem Kancelaria Radcy Prawnego Dzierżoniów jest Radca prawny Magdalena Wiśniewska, która związana jest z prawem od 2010 roku.

Od tej chwili wiedzę teoretyczną, na łamach akt sądowych i sal rozpraw, zamienia w praktykę. Podróż do zawodu Radcy prawnego ukończyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, której jest członkiem do dnia dzisiejszego. W wykonywaniu zawodu wykorzystuje doświadczenie, zdobyte w trakcie pracy w Sądzie Rejonowym w Dzierżoniowie oraz przy współpracy z Kancelariami z całej Polski, dzięki czemu posiada umiejętność spojrzenia na prowadzone sprawy z szerszej perspektywy.

Wykonując zawód, Radca Prawny Magdalena Wiśniewska dokłada wszelkiej staranności, aby świadczone przez Kancelarię usługi oparte były na najwyższym poziomie. Wykorzystując zdobyte doświadczenie dąży do skutecznego i sprawnego zakończenia każdej powierzonej sprawy.

Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Wiśniewskiej świadczy kompleksową pomoc prawną, zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom uczestniczącym w obrocie gospodarczym.


Nie jest to jednak jedyne spektrum działalności Kancelarii. Służymy profesjonalną pomocą także na gruncie spraw cywilnych - z uwzględnieniem spraw spadkowych, majątkowych, konsumenckich - gospodarczych oraz karnych.

Wykonując zawód Radcy Prawnego dokładam wszelkiej staranności, aby świadczone przez Kancelaria Radcy Prawnego Dzierżoniów usługi oparte były na najwyższym poziomie.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, e-mailowego i osobistego.

W szczególności, Kancelaria Radcy Prawnego jest Kancelarią Prawa Rodzinnego.

Kancelaria Radcy Prawnego Dzierżoniów specjalizuje się w sprawach zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

Kancelaria Radcy Prawnego Dzierżoniów Mec. Magdaleny Wiśniewskiej zajmuje się nadto przekrojowym doradztwem prawnym we wszystkich istotnych dziedzinach prawa powszechnie obowiązującego i ma bogate doświadczenie w doradzaniu i reprezentowaniu klientów w postępowaniach polubownych i sądowych.

Radca prawny Magdalena Wiśniewska, a także wieloletnie doświadczenie, kompetencja oraz stanowczość w powiązaniu z pasją umożliwiają rozwiązanie spraw zawisłych w znacznie skomplikowanych i niestandardowych stanach faktycznych.