Założycielem Kancelarii jest Radca prawny Magdalena Wiśniewska, która związana jest z prawem od 2010 roku.

Od tej chwili wiedzę teoretyczną, na łamach akt sądowych i sal rozpraw, zamienia w praktykę. Podróż do zawodu Radcy prawnego ukończyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, której jest członkiem do dnia dzisiejszego. W wykonywaniu zawodu wykorzystuje doświadczenie, zdobyte w trakcie pracy w Sądzie Rejonowym w Dzierżoniowie oraz przy współpracy z Kancelariami z całej Polski, dzięki czemu posiada umiejętność spojrzenia na prowadzone sprawy z szerszej perspektywy.

Radca prawny Magdalena Wiśniewska jest Mecenasem Rodzinnym. Specjalizuje się w w sprawach zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. W działalności zawodowej prowadzi, egzemplifikując, sprawy o rozwód, separację, pozbawienie i ograniczenie władzy rodzicielskiej, alimenty, a także o ustalenie kontaktów z małoletnim dzieckiem.


Nie jest to jednak jedyne spektrum działalności Kancelarii. Służymy profesjonalną pomocą także na gruncie spraw cywilnych - z uwzględnieniem spraw spadkowych, majątkowych, konsumenckich - gospodarczych oraz karnych.

Wykonując zawód Radcy Prawnego dokładam wszelkiej staranności, aby świadczone przez Kancelarię usługi oparte były na najwyższym poziomie.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, e-mailowego i osobistego.

"Male nostro iure uti non debemus" - Nie powinniśmy źle korzystać z naszego prawa.